Instagram Marketing (Marketing w Mediach Spolecznościowych) (Paperback)

Instagram Marketing (Marketing w Mediach Spolecznościowych) By Jakub Kowalczyk Cover Image

Instagram Marketing (Marketing w Mediach Spolecznościowych) (Paperback)

$10.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Instagram Marketing: Budowanie udanego biznesu na Instagramie dzięki Instagram Marketingowi

Co to jest Instagram? Na co należy zwr cic uwagę w przypadku obecności firmy na Instagramie i jak start-upy najrozsądniej wykorzystują ten portal spolecznościowy?

Chcesz byc na szczycie dżungli medi w spolecznościowych Instagram? Nie ma problemu W tej książce wybieramy się na cyfrową wycieczkę odkrywczą, aby m c sensownie wykorzystac aplikację z malym aparatem do strategii marketingowych. Postowanie, polubienia, linkowanie - coraz więcej internaut w przenosi się na platformę social media Instagram i wykorzystuje ją do komunikacji ze znajomymi, szukania inspiracji dla wszystkich dziedzin życia czy dzielenia się ze światem swoimi sfotografowanymi zdjęciami. Ponadto coraz więcej mlodszych użytkownik w rejestruje się na portalu spolecznościowym, a zainteresowanie marketingu internetowego Instagramem stale roslo w ostatnich latach i wydaje się, że będzie się utrzymywac w nadchodzących latach.

W tej książce przeanalizowane zostaną osobliwości i cechy Instagrama oraz podkreślone zostanie ich znaczenie dla branży marketingowej. Poprzez przyjrzenie się r żnym cechom, możliwościom dzialania i zaletom dla obecności firm w sieci, jak r wnież dla indywidualnego wykorzystania przez każdego użytkownika, zostanie przedstawiony szczeg lowy wgląd w rozw j marketingu w mediach spolecznościowych. Co jest w środku, a co na zewnątrz? Instagram nie sluży jedynie jako miejsce realizacji strategii marketingowych r żnych firm, ale stal się istotnym wplywem na ruchy trend w oraz og lny obieg informacji i danych poprzez swoją funkcję codziennego dzielenia się inspiracjami w odniesieniu do r żnych dziedzin życia.

Czego się spodziewac

 • Jak dziala marketing na Instagramie?
 • Jak start-upy wykorzystują specyfikę platformy Instagram do realizacji swoich cel w marketingowych?
 • Kt re cechy powinieneś wykorzystac, aby uzyskac większy zasięg?
 • Jak wykorzystac oplacalny influencer marketing?
 • Jak wykorzystac storytelling w marketingu na Instagramie?
 • Na jakie KPI powinienem zwr cic uwagę?
 • i wiele więcej ...

Po co więc dlugo się wahac? Stalk an ideal social media presence on quiet paws now, as Instagram marketing has long since become the secret to success for many companies.

Książka przekonuje za pomocą

 • Instrukcje krok po kroku dotyczące skutecznego marketingu na Instagramie.
 • Ponad 130 stron wysokiej jakości treści
 • Ponad 20 ilustracji
 • Pomocne narzędzia
 • i wiele więcej


Kup tę książkę już teraz i zacznij skutecznie sprzedawac swoją ofertę za pomocą Instagram marketingu i zyskaj autentyczny zasięg już dziś.

Product Details ISBN: 9798215675793
Publisher: Jakub Kowalczyk
Publication Date: October 20th, 2022
Pages: 120
Language: Polish