Smaki Chin: Autentyczna Kuchnia Chińska w Twojej Kuchni (Paperback)

Smaki Chin: Autentyczna Kuchnia Chińska w Twojej Kuchni By Li Mei Cover Image

Smaki Chin: Autentyczna Kuchnia Chińska w Twojej Kuchni (Paperback)

$38.66


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Odkryj fascynujący świat chińskich smak w z książką "Smaki Chin" autorstwa Li Mei. To nie tylko zbi r przepis w; to podr ż przez r żnorodnośc kulinarną Chin, przedstawiona przez pasjonatkę tradycyjnej chińskiej kuchni.


Li Mei, ekspertka w dziedzinie smak w Wschodu, zabiera Cię w kulinarne podr że przez r żne regiony Chin, gdzie tradycja, smak i technika lączą się w perfekcyjnym harmonijnym tańcu. Każda strona książki to okno na smakowite eksploracje, od pikantnych potraw z Szeczanu po delikatne smaki kuchni kantońskiej.


"Smaki Chin" to więcej niż tylko przepisy; to glębokie zanurzenie w kulinarnym dziedzictwie Chin, kt rej sercem jest autentycznośc i tradycja. Li Mei dzieli się nie tylko sekretami przygotowywania pysznych potraw, ale także opowiada historie i anegdoty związane z każdym smakiem i aromatem.


Ta książka to zaproszenie do odkrywania prawdziwej chińskiej kuchni w zaciszu wlasnej kuchni. Li Mei inspiruje Cię do eksperymentowania z r żnorodnością chińskich smak w, abyś m gl przenieśc się do serca Orientu poprzez każdy kęs. "Smaki Chin" to niepowtarzalna okazja dla milośnik w kuchni chińskiej, by odkryc i zasmakowac bogactwo tego kulinarnego świata.

Product Details ISBN: 9781835868638
ISBN-10: 1835868630
Publisher: Li Mei
Publication Date: January 27th, 2024
Pages: 222
Language: Polish