Mikrobangų Keptuves Paslaptys: Skanus ir Greitas Maisto Gaminimas (Paperback)

Mikrobangų Keptuves Paslaptys: Skanus ir Greitas Maisto Gaminimas By Viktorija Petraite Cover Image

Mikrobangų Keptuves Paslaptys: Skanus ir Greitas Maisto Gaminimas (Paperback)

$36.55


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

"Mikrobangų Keptuves Paslaptys: Skanus ir Greitas Maisto Gaminimas" yra jūsų patikimas draugas virtuveje, kurio pagalba jūs galesite gaminti sultingus ir skanų maistą vos per kelias minutes. Autore Viktorija Petraite, aistringa kulinarijos meistre ir mikrobangų keptuves eksperte, ves jus per sios modernios virtuves paslaptis.


Si knyga yra daugiau nei tik receptų rinkinys; tai yra gidas į greito ir skanaus maisto gaminimą mikrobangų keptuveje. Viktorija Petraite dalinasi savo patirtimi ir ziniomis apie tinkamą mikrobangų keptuves naudojimą, ingredientų parinkimą ir patiekalų pagreitį, leisdama jums sutaupyti laiko ir gaminti sultingus patiekalus kiekvieną dieną.


"Mikrobangų Keptuves Paslaptys" leis jums isbandyti daugybę skirtingų receptų - nuo sultingų vistienos patiekalų iki sokoladines deserto virtuves. Ar esate patyręs sefas ar naujokas virtuveje, si knyga suteiks jums įkvepimo ir zinių saltinį, kad gamintumete skanų ir greitą maistą visai seimai.


Viktorija Petraite ves jus per mikrobangų keptuves pasaulį, atskleisdama jos galimybes ir patarimus. "Mikrobangų Keptuves Paslaptys" pades jums sukurti sultingus patiekalus be didelio laiko ir pastangų. Būkite pasiruosę atrasti mikrobangų keptuves magiją sioje nuostabioje knygoje

Product Details ISBN: 9781835863664
ISBN-10: 1835863663
Publisher: Viktorija Petraite
Publication Date: December 1st, 2023
Pages: 222
Language: Lithuanian