Pikantne Gotowanie Cajun (Paperback)

Pikantne Gotowanie Cajun By Liliana Walczak Cover Image

Pikantne Gotowanie Cajun (Paperback)

$41.99


Backordered
(This book cannot be returned.)

Kuchnia Cajun znana jest ze swoich odważnych i pikantnych smak w, na kt re wplyw mialy r żnorodne kultury, kt re uksztaltowaly tradycje kulinarne Luizjany. Od gumbo z owocami morza po jambalaya, raki etouffee po poczerniale sumy, kuchnia Cajun ma coś dla każdego. W tej książce kucharskiej z radością dzielimy się 100 autentycznymi i pysznymi przepisami na Cajun, kt re z pewnością urozmaicą Twoją kuchnię. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy nowicjuszem w tej aromatycznej kuchni, zapewniamy Ci ochronę.


Nasze przepisy są latwe do wykonania, z instrukcjami krok po kroku i pomocnymi wskaz wkami, dzięki kt rym Twoje potrawy będą zawsze doskonale. Podzielimy się r wnież podstawowymi informacjami na temat kuchni Cajun i jej historii, a także wskaz wkami dotyczącymi opanowania unikalnych smak w i technik, kt re czynią tę kuchnię tak wyjątkową.


Dolącz do nas w tej podr ży, aby odkryc sztukę gotowania Cajun. Dzięki naszym 100 przepisom będziesz m gl wprowadzic smaki Luizjany do wlasnej kuchni i zaimponowac znajomym i rodzinie swoimi umiejętnościami kulinarnymi.

Product Details ISBN: 9781835511374
ISBN-10: 1835511376
Publisher: Liliana Walczak
Publication Date: August 4th, 2023
Pages: 246
Language: Polish