Kompletna KsiĄŻka Kucharska Jerozolima (Paperback)

Kompletna KsiĄŻka Kucharska Jerozolima By Kamila Zalewska Cover Image

Kompletna KsiĄŻka Kucharska Jerozolima (Paperback)

$48.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Kompletna książka kucharska jerozolima zabierze Cię w kulinarną podr ż do serca Bliskiego Wschodu, gdzie odkryjesz bogate i r żnorodne smaki Jerozolimy. Ta książka kucharska, zawierająca 100 smakowitych przepis w, jest celebracją tradycji kulinarnych miasta, od jedzenia ulicznego po domowe posilki.


Każdemu przepisowi towarzyszy kolorowy obraz, przedstawiający żywe i kolorowe potrawy, kt re są znakiem rozpoznawczym kuchni jerozolimskiej. Dzięki 100 kolorowym obrazkom, po jednym dla każdego przepisu, będziesz m gl zobaczyc piękno i zlożonośc każdego dania oraz spos b jego prezentacji.


Przepisy w Kompletna książka kucharska jerozolima odzwierciedlają wielokulturowe dziedzictwo miasta, z wplywami tradycji żydowskiej, arabskiej i chrześcijańskiej. Od p lmisk w mezze i obfitych gulaszu po slodkie i pikantne wypieki, w tej książce kucharskiej każdy znajdzie coś dla siebie.

Znajdziesz tu r wnież przepisy na tradycyjne potrawy palestyńskie, takie jak maqluba i musakhan, a także popularne potrawy izraelskie, takie jak falafel i shakshuka. Kompletna książka kucharska jerozolima zawiera r wnież sekcję dotyczącą mieszanek przypraw i przypraw, kt re są niezbędne w kuchni jerozolimskiej, takich jak za'atar i tahini.


Opr cz przepis w Kompletna książka kucharska jerozolima oferuje wgląd w tętniącą życiem kulturę kulinarną miasta, z historiami i anegdotami mieszkańc w i ekspert w kulinarnych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kucharzem, czy nowicjuszem w kuchni, ta książka kucharska przeniesie Cię na ulice Jerozolimy i zainspiruje do odkrywania r żnorodnej i pysznej kuchni

Product Details ISBN: 9781835002926
ISBN-10: 1835002927
Publisher: Kamila Zalewska
Publication Date: May 12th, 2023
Pages: 292
Language: Polish