ПОВНЕ КЕРІВНИЦТВО ПО СУШ (Paperback)

ПОВНЕ КЕРІВНИЦТВО ПО СУШ By Алла А&#10 Cover Image

ПОВНЕ КЕРІВНИЦТВО ПО СУШ (Paperback)

$46.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Суші - дуже відома страва, яка виникла з традиційної японської кухні. Цю страву часто вживають як закуску. Існують різні види суші-страв, приготовані різними професійними кухарями-суші. Суші насправді блюдо з білого рису, приготовленого в рисовому оцті і подається разом з різними видами начинки. Використовуються різні начинки, такі як сира чи приготовлена риба чи деякі інші морепродукти, і навіть різні овочі. Ця традиційна японська страва готується по-різному, але у кожному вигляді використовується лише короткозернистий білий рис.


Суміш цукру, солі та оцту дається після того, як рис приготований, а іноді також додається саке, щоб надати йому якийсь інший смак. Потім приправа робиться за кімнатної температури, щоб додати більше аромату. У ресторанах доступні різні види суші, які подаються з різними начинками та начинками. Більшість професійних суші-кухарів вважають за краще використовувати як начинку глибоководну рибу, таку як тунець і лосось. Деякі інші види риби, такі як скумбрія, окунь та жовтохвіст, також використовуються для приготування ідеальної страви для суші.

Роли суші також дуже відомі і вимагають обгортання водоростей норі, а також можуть використовуватися як закуска. Ці закуски приправлені теріяки, яку подають разом з пастою з хрону, званої пастою васабі, морською сіллю і деяким смаженим насінням кунжуту, також відомими як гомашіо, соєвим соусом і маринованим імбиром. У деяких традиційних суші барах подають зелений чай разом з суші, а в деяких до нього подають саке. Саке - дуже популярне вино, приготоване з рису і подане взимку теплим

Product Details ISBN: 9781805426189
ISBN-10: 1805426184
Publisher: Not Avail
Publication Date: January 16th, 2023
Pages: 246
Language: Ukrainian